| Rozmer (cm) | 110 x 70 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 70 cm |
| Dĺžka (cm) | 110 |
| Výška (cm) | 188 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 47 |
| Kombinácia | dvere 110 / bočnica 70 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 72 |
| balenie | 1 karton=62x190x7 cm, 1 karton=78x192x6 cm, 1 ks=115x75 cm |
| konštrukcia | rámová |
| Vanička | mramorová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |