| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 90 cm |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 62 |
| Montážny rozmer (cm) | 88-92 |
| otváranie | zalamovacia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 4 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 22 |
| balenie | 1 kartón=95x202x8 cm |
| konštrukcia | rámová |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |