| Rozmer (cm) | 100 x 80 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 100 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 68 |
| Montážny rozmer (cm) | 98 - 102 x 77 - 79 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | zalamovacia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 4/5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 46 |
| balenie | 1 kartón=105x202x8 cm, 1 kartón=83x199x6 cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |