| Rozmer (cm) | 90 x 80 |
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 90 |
| Výška (cm) | 198 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 52 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | zalamovacia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 4/5 |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 74 |
| balenie | 1 kartón=85x202x8 cm, 1 kartón=93x199x6 cm, 1 ks=94x84x6 cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | mramorová |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút s vaničkou |
| Značka | WellMall |