Moderne spracované sprchové dvere Alfa Line II vás oslnia svojou jednoduchosťou a čistou líniou, ktorá týmto dverám dodáva nezabudnuteľný dojem.
Rozmery:
Otváranie sprchových dverí Alfa Line II je smerom do kúpeľne.
Univerzálna ľavo-pravá montáž dverí (stranu otvárania si zvolíte pri montáži).
Pri týchto sprchových dverách ide o výplň z bezpečnostného Grape skla s hrúbkou 6 mm - (štruktúrované).
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky
Bez obáv, ak túžite po niektorej z kombinácií - určite nám napíšte. Zostavíme priamo pre vás.
V tomto prípade je možné kombinovať rozmer dverovej časti 60, 65, 70, 75, 80 alebo 85 cm a pevných bočníc s veľkosťou 20, 30, 40, 50, 60 alebo 70 cm.
Dvere Alfa sú osadené špeciálnym pántom, ktorý je po celej dĺžke dverí. Pánt je doplnený o zdvíhací mechanizmus, ktorý zaistí hladké otváranie a zatváranie dverí. Navyše sa nemusí premazávať, čím je zaistená jeho dlhá životnosť.
Pri dovretí dverí klesnú sklá k vaničke alebo dlažbe a spodným tesnením utesnia otvor pod dverami, aby sa voda nedostala tam, kam nemá.
Aby bolo možné využiť univerzálnosť dverí, sú pevné steny cca o 2 cm vyššie ako dverové sklo.
Vysoko komfortné sprchové dvere Alfa Line II majú leštené hliníkové profily, ktoré sú odolné proti korózii.
Dizajnové prevedenie: chróm
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí spoľahlivo zaistí, že pri sprchovaní nedôjde k úniku vody do priestoru kúpeľne. Koniec vytierania vytopenej kúpeľne.
Magnetické dovieracie tesnenie vždy dvere nepriepustne uzavrie.
V balení nájdete aj podlahovú lištu, ktorá bráni prípadnému pretečeniu vody z niky. Je však na vás, či lištu použijete, alebo nie. Ak lištu nepoužijete, vznikne vám tak úplne bezbariérový vstup.
Kovové jednobodové madlo nijako nenarušuje jednoduché línie týchto dverí. Oproti lacným plastovým nastriekaným náhražkám sa nemusíte báť, že sa vám bude lúpať farba.
NOVINKA! Prispôsobte si dvere Alfa Line II podľa svojich predstáv. Štandardné kónické madlá môžete nahradiť hranatými! Táto možnosť personalizácie vám umožní doladiť dizajn vašej kúpeľne do posledného detailu.
V prípade záujmu je potrebné madlá prikúpiť samostatne, pretože nie sú súčasťou balenia. Prikúpiť môžete tu.
Robustné stabilizačné vzpery istia pevné steny, aby všetko držalo, ako má.
Jednokrídlové sprchové dvere Alfa Line II si zamiluje každý, kto chce mať elegantné a spoľahlivé dvere za skvelú cenu.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 95 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 43,5 |
| Kombinácia | dvere 60 + 2x pevná stena 20 |
| Montážny rozmer (cm) | 95 - 97 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 44 |
| balenie | 1 kartón=64x191x5cm, 2 kartóny=28x192x6cm |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |