Moderne spracované sprchové dvere Alfa-V Line vás oslnia svojou jednoduchosťou a čistou líniou, ktorá týmto dverám dodáva nezabudnuteľný dojem. Ide o kombináciu otváracích dverí a pevnej steny v rovine.
Rozmery:
Na želanie vám nakombinujeme dvere presne pre vás. V tomto prípade je možné kombinovať rozmer dvernej časti: 60, 65, 70, 75, 80 alebo 85 cm a pevnej bočnice o veľkosti 20, 30, 40, 50, 60 alebo 70 cm.
Otváranie sprchových dverí Alfa-V Line je prispôsobené smerom do kúpeľne. Vždy sa dvere budú dovárať k pevnej sklenenej bočnici.
Iste vás poteší aj univerzálna stranová montáž, kedy si môžete vybrať, či bude pevná stena v rovine vľavo alebo vpravo.
V tomto prípade ide o ČÍRU sklenenú bezpečnostnú 6mm výplň dverí.
Ak ale uprednostňujete viac súkromia, nájdete v našej ponuke aj tieto dvere s výplňou skla Grape (nepriehľadné, iba priesvitné).
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá zabraňuje usadzovaniu baktérií a zároveň uľahčuje údržbu. Odporúčame však cca 1x do mesiaca vrstvu obnovovať pomocou špeciálnych Anticalcových prípravkov.
Dvere Alfa sú osadené špeciálnym pántom, ktorý je po celej dĺžke dverí. Pánt je doplnený o zdvíhací mechanizmus, ktorý zaistí hladké otváranie a zatváranie dverí. Navyše sa nemusí premazávať, čím je zaistená jeho dlhá životnosť.
Pri dovretí dverí klesnú sklá k vaničke alebo dlažbe a spodným tesnením utesnia otvor pod dverami, aby sa voda nedostala kam nemá.
Aby bolo možné využiť univerzálnosť dverí, je pevná stena cca o 2 cm vyššia ako dverné sklo.
Vysoko komfortné sprchové dvere Alfa-V Line majú hliníkový profil, ktorý je odolný proti korózii.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí spoľahlivo zaistí, že pri sprchovaní nedôjde k úniku vody do priestoru kúpeľne. Koniec vytierania vytopenej kúpeľne.
Magnetické dovreté tesnenie vždy dvere nepriepustne uzavrie.
Dvere si potrpia na detail a preto v balení nájdete aj podlahovú lištu, ktorá krásne padne k dverám. Lišta bráni prípadnému pretečeniu vody z niky. Je však na vás, či lištu použijete alebo nie. Ak lištu nepoužijete, vznikne vám tak úplne bezbariérový vstup.
Kovové jednobodové madlo nijako nenarúša jednoduché línie týchto dverí. Oproti lacným plastovým nastriekaným náhradkám sa nemusíte báť, že sa vám bude lúpať farba
Pevná stabilizačná vzpera sa postará o to, aby všetko správne držalo na svojom mieste.
Jednokrídlové sprchové dvere Alfa-V Line si zamiluje každý, kto chce mať elegantné a spoľahlivé dvere za skvelú cenu.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 125 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 65 |
| Kombinácia | dvere 80 + pevná stena 50 |
| Montážny rozmer (cm) | 123 - 127 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 45 |
| balenie | 1 tubus=8x192cm, 1 kartón=58x192x6cm, 1 kartón=84x191x5cm |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |