| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 170 cm |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 90 |
| Kombinácia | dveře 105 / pevná stěna 70 |
| Montážny rozmer (cm) | 168 - 172 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 50 |
| balenie | 1 tubus=8x192cm, 1 karton=78x192x6cm, 1 karton=109x191x5cm |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchové dvere do niky |
| Značka | WellMall |