Moderne spracovaný sprchový kút Alfa-V Line Combi vytvorený z otváracích dverí, pevnej steny v rovine a pevnej bočnej steny.
Rozmery:
V tomto prípade ide o ČÍRU sklenenú bezpečnostnú 6mm výplň dverí.
Ak ale uprednostňujete viac súkromia, nájdete v našej ponuke aj tieto dvere s výplňou skla Grape (nepriehľadné, iba priesvitné).
Tento sprchový kút ponúka flexibilnú možnosť inštalácie, a to buď do ľavého alebo pravého rohu kúpeľne.
Ale pozor! Bez ohľadu na zvolenú stranovú variantu sa dvere sprchového kúta budú vždy otvárať smerom k sklenenej bočnici.
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky.
Kombinovať možno rozmer dverí (A): 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 100, 105 cm
s pevnou stenou v rovine (B): 20, 30, 40 alebo 50 cm.
a pevné bočné steny (C): 70, 80, 90 alebo 100 cm.
Určite nám napíšte, zostavíme priamo pre vás.
Dvere sprchového kúta sú osadené špeciálnym pántom, ktorý je po celej dĺžke dverí. Je doplnený o zdvíhací mechanizmus, ktorý zaistí hladké otváranie a zatváranie dverí. Pri dovretí dverí sklá klesnú k vaničke alebo dlažbe a spodným tesnením utesnia otvor pod dverami, aby sa voda nedostala kam nemá.
Nekorodujúce stabilné hliníkové profily v dizajne CHROM sú nadčasovou kombináciou vhodnou pre každú kúpeľňu.
Aby bolo možné využiť univerzálnosť sprchového kúta, sú pevné sklenené steny cca o 2 cm vyššie ako dverné sklo.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí spoľahlivo zaistí, že pri sprchovaní nedôjde k úniku vody do priestoru kúpeľne.
Magnetické dovieracie tesnenie vždy dvere nepriepustne uzavrie.
Kovové jednobodové madlo nijako nenarúša jednoduché línie tohto kúta. Jednoduchá manipulácia s dverami ako pre dospelého, tak aj pre dieťa.
Rohové stabilizačné vzpery istia pevné sklenené steny. Tak, aby všetko zostalo na svojom mieste.
Pričkúpte si namiesto sprchovej vaničky, odtokový sprchový žľab. Vďaka tomuto riešeniu získate bezbariérový vstup do sprchového kúta, čo je nielen praktické, ale aj esteticky atraktívne.
Naše sprchové žľaby sú k dispozícii v piatich rôznych dizajnoch, takže si ľahko vyberiete ten, ktorý najlepšie doplní váš kúpeľňový interiér.
| Šírka (cm) | 91 cm |
| Dĺžka (cm) | 120 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 75 |
| Kombinácia | dvere 90 /pevná stena 30 /bočnica 90 |
| Montážny rozmer (cm) | 118,5 - 120,5 x 91 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 60 |
| balenie | 1 kartón=94x191x5 cm, 1 kartón=98x192x6 cm, 1 kartón=38x192x6, 1 tubus=6x190 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| inštalácia | rohová |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |