Spojením minimalizmu a moderného vzhľadu vzniknú perfektné sprchové dvere. Navyše v spojení s bezrámovým prevedením vnesú do vašej kúpeľne nádych čistoty. Také sú jednokrídlové otváracie sprchové dvere AVER.
Rozmery:
Krídlo sprchových dverí AVER sa otvára smerom von - do priestoru kúpeľne. Hladkej prevádzke sprchových dverí napomáha zdvíhací mechanizmus bočného pántu.
Neviete, aký variant dverí zvoliť? Nezúfajte. Sprchové dvere môžete vďaka ich univerzálnej stranovej montáži inštalovať ako na ľavú, tak pravú stranu.
U týchto sprchových dverí sa jedná o výplň z bezpečnostného GRAPE skla s hrúbkou 6 mm - štruktúrované.
V našej ponuke nájdete rovnaký model aj s čírou výplňou skla - priehľadné ako okno.
Sklá sú už z výroby opatrené špeciálnym povlakom proti usadzovaniu vodného kameňa a mydlových usadenín, čo uľahčí čistenie skiel.
Aj napriek tomu odporúčame túto vrstvu aspoň 1x do mesiaca obnovovať pomocou špeciálnych anticalcových prípravkov.
Sprchové dvere majú leštený hliníkový profil s chrómovým povrchom. Profil je tvarovaný v modernom hranatom dizajne doplnený o hornú krytku, aby sa dovnútra nedostala ani kvapka.
Sprchové dvere zdobí dvojbodové madlo s dĺžkou 42 cm, ktoré je z vnútornej strany sprchového kúta upravené na dva bodové úchyty so žliabkom pre uchopenie.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí a nízka prahová lišta spoľahlivo zabránia vytečeniu vody zo sprchovacieho kúta. Vďaka nadvihovaciemu pántu sa dvere pri dovretí pekne "posadia" k lište.
Ak chcete kompletne bezbariérový vstup, nemusíte prahovú lištu inštalovať, stačí len prikúpiť špeciálne "práporové" spodné tesnenie a inštalovať namiesto existujúceho.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 75 cm |
| Výška (cm) | 196,5 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 63 |
| Montážny rozmer (cm) | 73-77 |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 25 |
| balenie | 1 kartón=73x203x7 cm, 1 tubus=6x203 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |