Spojením minimalizmu a moderného vzhľadu vznikne perfektný sprchovací kút. Navyše v spojení s bezrámovým vyhotovením vnesú do vašej kúpeľne nádych čistoty.
ROZMERY:
Krídlo sprchových dverí AVER sa otvára smerom von - do priestoru kúpeľne.
Sprchovací kút AVER COMBI vás poteší univerzálnou stranovou montážou. Dvere a bočnicu môžete medzi sebou prehodiť pri montáži. Dovieranie, ale bude samozrejme vždy k sklenenej bočnici.
Pri týchto sprchových dverách ide o výplň z bezpečnostného ČÍREHO skla s hrúbkou 6 mm - priehľadné ako okná. Pokiaľ ale pri sprchovaní uprednostňujete viac súkromia, nájdete v našej ponuke rovnaký model s výplňou skla Grape, ktoré je iba priesvitné (štruktúrované).
Sklo je už z výroby opatrené technológiou Cleaner, ktorá účinne zabraňuje usadzovaniu baktérií a nečistôt, čím vám výrazne uľahčí údržbu skla.
Odporúčame na predĺženie životnosti tejto vrstvy nanášať aspoň 1x do mesiaca špeciálne anticalcové prípravky.
Sprchovací kút má leštené hliníkové profily s chrómovým povrchom. Profily sú tvarované v modernom hranatom dizajne a doplnené o hornú krytku, aby sa dovnútra nedostala ani kvapka.
Sprchové dvere zdobí kovové dvojbodové madlo s dĺžkou 42 cm, ktoré je z vnútornej strany sprchovacieho kúta upravené na dva bodové úchyty so žliabkom na uchopenie.
Silikónové "okapové" tesnenie dverí a nizučká prahová lišta spoľahlivo zabránia vytečeniu vody zo sprchovacieho kúta. Vďaka nadvihovaciemu pántu sa dvere pri dovretí pekne "posadia" k lište.
Ak chcete kompletne bezbariérový vstup, nemusíte prahovú lištu inštalovať, stačí iba prikúpiť špeciálne "príklapové" spodné tesnenie a inštalovať namiesto existujúceho.
Pevnú stenu zaisťuje robustná rohová vzpera, ktorá jej nedovolí žiadny nepredvídaný pohyb.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 140 cm |
| Dĺžka (cm) | 70 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 58 |
| Montážny rozmer (cm) | 65,4 - 67,4 x 137-139 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 68 |
| balenie | 1 kartón=68x203x7 cm, 1 kartón=145x203x5 cm, 1 kartón=5x73,5x3 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |