| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 100 cm |
| Dĺžka (cm) | 100 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 125 |
| Montážny rozmer (cm) | 96,7-98,7 x 96,7-98,7 |
| tvar | štvorec |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 65 |
| balenie | 2 kartóny=98x203x7 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |