| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 80 cm |
| Dĺžka (cm) | 110 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 92 |
| Montážny rozmer (cm) | 81 x 108 - 112 x 81 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | otváracia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 64 |
| balenie | 1 kartón=69x191x6cm, 2 kartóny=88x192x6cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| inštalácia | nástenná |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |