Sprchovací kút sa skladá zo sklenených posuvných dverí Nicol a DVOCH pevných bočných stien. Je tak ideálnym riešením pre tých, ktorí nemajú vo svojej kúpeľni voľný roh a napriek tomu chcú využívať komfort sprchovacieho kúta.
Rozmery:
Posuvné dvere ocenia najmä tí, ktorí majú menšiu kúpeľňu. Nič totiž nebude prekážať pri otvorení do priestoru kúpeľne. A nemusíte sa tak báť, že sa vám dvere stretnú s iným zariadením v kúpeľni (napr. umývadlom).
A navyše si môžete vybrať, či budete dvere otvárať na ľavú alebo pravú stranu.
Použité bezpečnostné sklo s hrúbkou 5 mm pre rámové dvere je úplne ideálne. V tomto prípade ide o výplň z číreho skla.
Na výber máte dva dizajny: číre priehľadné sklo, ktoré dokonale zdôrazní tvar a vzor obkladov v sprchovacom kúte, alebo nepriehľadné štruktúrované sklo Grape pre väčšie súkromie.
Kombinovať je možné rozmer dverí od 90 do 150 cm a pevných bočných stien od 80 do 100 cm.
Neváhajte a ozvite sa nám, nakombinujeme vám sprchovací kút na mieru.
Chrómové hliníkové profily sú dostatočne pevné - robustné, ale tvarovo skvele zladené so sklenenou výplňou.
Rámová konštrukcia s kvalitným silikónovým tesnením zaistí, že voda zostane tam, kde má – vo vnútri sprchovacieho kúta.
Posuvné sprchové dvere Nicol majú kvalitné oceľové pojazdové kolieska, vďaka ktorým sa sprchovací kút bude otvárať jedna báseň.
Vďaka vycvakávaciemu systému koliesok hravo zvládnete aj samotné upratovanie sprchovacieho kúta.
Kovové jednobodové madlo nijako nenarúša jemné línie týchto dverí. Tak malé, ale pritom tak pevné.
Prikúpte si namiesto sprchovej vaničky, odtokový sprchový žľab. Vďaka tomuto riešeniu získate bezbariérový vstup do sprchovacieho kúta, čo je nielen praktické, ale aj esteticky atraktívne.
Naše sprchové žľaby sú k dispozícii v piatich rôznych dizajnoch, takže si ľahko vyberiete ten, ktorý najlepšie doplní váš kúpeľňový interiér.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 90,2 cm |
| Dĺžka (cm) | 95 |
| Výška (cm) | 185 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 39 |
| Kombinácia | dvere 95 / 2x bočnica 90 |
| Montážny rozmer (cm) | 93-97×90,2-92 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 5 |
| povrchová úprava | Cleaner |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 64 |
| balenie | 1 kartón=54x190x7 cm, 2 kartóny=98x192x6 cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | nástenná |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Druh | sprchovací kút bez vaničky |
| Značka | WellMall |