Aj keď máte kúpeľňu veľkorysých rozmerov alebo pidimalinkú - zástena NOMI urobí parádu v oboch variantoch. Bezrámové prevedenie a dômyselne zvolené skladanie jednotlivých krídel nijako nenaruší ráz vašej kúpeľne.
Rozmery:
Pánt krídla, ktorý je vložený v stenovom profile, sa dá otáčať v oboch smeroch (dovnútra aj von). Jednotlivé krídla môžete teda zložiť ako dovnútra, tak aj von zo sprchového kúta.
Jednotlivé sklá sú medzi sebou spojené pántom, ktorý je otočný smerom von.
U tohto kúta ide o výplň z bezpečnostného ČÍREHO skla s hrúbkou 6 mm - priehľadné ako okná. Ak pri sprchovaní uprednostňujete viac súkromia, nájdete v našej ponuke rovnaký model s výplňou skla Grape, ktoré je iba priesvitné.
Sklá sú už z výroby opatrené špeciálnym povlakom proti usadzovaniu vodného kameňa a mydlových usadenín, čo uľahčí čistenie skiel.
Aj napriek tomu odporúčame túto vrstvu aspoň 1x do mesiaca obnovovať pomocou špeciálnych anticalcových prípravkov.
Profil s pántom je tvarovaný v modernom hranatom dizajne. Navyše je doplnený o hornú krytku, aby sa dovnútra nedostala ani kvapka vody. Hladkej prevádzke sprchových dverí napomáha zdvíhací mechanizmus bočného pántu.
V rovnakom dizajne ako je hliníkový profil je zvolený aj tvar spojovacieho pántu oboch krídel.
Silikónové "odkvapové" tesnenie dverí a nizučká prahová lišta spoľahlivo zabráni vytečeniu vody zo sprchového kúta. Vďaka nadvihovaciemu pántu sa dvere pri dovretí pekne "posadia" k lište.
Ak chcete kompletne bezbariérový vstup, nemusíte prahovú lištu inštalovať, stačí iba prikúpiť špeciálne "zástavkové" spodné tesnenie a vymeniť ho namiesto existujúceho.
Sprchový kút zdobia dvojbodové madlá s dĺžkou 42 cm, ktoré sú z vnútornej strany sprchového kúta upravené na dva bodové úchyty so žliabkom na uchopenie.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 60 cm |
| Dĺžka (cm) | 60 |
| Výška (cm) | 196,5 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 66 |
| Montážny rozmer (cm) | 56,7-58,7 x 56,7-58,7 |
| tvar | štvorec |
| otváranie | zalamovacia |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | priehľadné - Číre |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | chróm |
| Hmotnosť (kg) | 38 |
| balenie | 2 kartóny=34x203x8 cm |
| konštrukcia | bezrámová |
| inštalácia | rohová |
| pohyblivé diely (ks) | 2 |
| Značka | WellMall |