| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 125-130 cm |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 53 |
| Montážny rozmer (cm) | 125-130 |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 44 |
| balenie | 1 kartón=74x202x9 cm |
| konštrukcia | rámová |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |