Moderný štýl, kvalitné spracovanie a minimálny nárok na priestor pri otváraní dverí. Tak presne tieto vlastnosti (a mnoho ďalších) spĺňajú posuvné sprchové dvere TERA.
Rozmery:
Pokiaľ v kúpeľni šetríte každý centimeter miesta, budú pre vás posuvné sprchové dvere jasnou voľbou.
Pri otvorení nezaberú toľko potrebné miesto ani v kúpeľni, ani vo vnútri sprchovacieho kúta. Tým pádom môžete priestor, ktorý by inak zaberali dvere, využiť na maximum. (napr. na umiestnenie koša na bielizeň či vykurovacieho rebríka)
Naviac majú dvere univerzálnu stranovú montáž, takže už nemusíte premýšľať, či potrebujete ľavú alebo pravú variantu dverí.
V tomto prípade sa jedná o výplň z bezpečnostného GRAPE skla s hrúbkou 6 mm - štruktúrované sklo.
V našej ponuke ale nájdete rovnaký model aj s čírou výplňou skla - priehľadné ako okno.
Sklá sú už z výroby opatrené špeciálnym povlakom proti usadzovaniu vodného kameňa a mydlových usadenín, čo uľahčí čistenie skiel.
Aj napriek tomu odporúčame túto vrstvu aspoň 1x do mesiaca obnovovať pomocou špeciálnych anticalcových prípravkov.
Obávate sa vytierania mokrej podlahy po každom sprchovaní? Vďaka rámovému prevedeniu sprchových dverí TERA a magnetickému tesneniu dverí je možnosť úniku vody do kúpeľne znížená na minimum. Táto kombinácia nepustí von ani jedinú kvapku.
Sprchové dvere zdobí čierne dvojbodové madlo s dĺžkou 42 cm, ktoré je z vnútornej strany sprchovacieho kúta upravené na dva bodové úchyty so žliabkom na uchopenie.
Pevné ložiskové pojazdové kolieska zaistia hladké otváranie bez zadrhávania. Spodné pojazdy sú naviac vybavené vycvakávacím systémom pre ľahšiu údržbu spodného pojazdového profilu.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 140-145 cm |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 60,5 |
| Montážny rozmer (cm) | 140-145 |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 48.5 |
| balenie | 1 kartón=83x202x9 cm |
| konštrukcia | rámová |
| pevné diely (ks) | 1 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |