| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 70 cm |
| Dĺžka (cm) | 130 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 53 |
| Montážny rozmer (cm) | 126,3-128,8 x 67-69,5 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 60 |
| balenie | 1 kartón=134x202x9 cm, 1 kartón=74x202x8 cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |