Moderný štýl, kvalitné spracovanie a minimálne nároky na priestor pri otváraní dverí. Tak presne tieto vlastnosti (a mnoho ďalších) spĺňa sprchová zástena TERA COMBI s posuvnými dverami.
Ak v kúpeľni šetríte každý centimeter miesta, budú pre vás posuvné sprchové dvere tohto kúta jasnou voľbou. Pri otvorení nezaberú toľko potrebné miesto ani v kúpeľni, ani vo vnútri sprchovacieho kúta.
Potrebujete ĽAVÚ alebo PRAVÚ variantu sprchovej zásteny? Dvere vľavo od pevnej steny alebo vpravo? Netreba dlho premýšľať.
Sprchové dvere TERA sa totiž pýšia UNIVERZÁLNOU stranovou montážou. A ako si ich doma zostavíte, je len na vás.
V tomto prípade ide o sprchovú zástenu s výplňou z bezpečnostného GRAPE skla s hrúbkou 6 mm - štruktúrované, iba priesvitné.
V našej ponuke ale nájdete tento kút aj s čírou výplňou skla.
S údržbou vám pomôže špeciálny povlak (povrchová úprava proti usadzovaniu vodného kameňa a mydlových usadenín) aplikovaný na sprchové dvere už pri výrobe.
Obávate sa utierania mokrej podlahy po každom sprchovaní? Vďaka rámovému prevedeniu sprchovej zásteny TERA COMBI a magnetickému tesneniu dverí je možnosť úniku vody do kúpeľne znížená na minimum. Táto kombinácia nepustí von ani jednu kvapku.
Pevné bočné sklo drží leštený hliníkový profil s čiernym povrchom. Profil je tvarovaný v modernom hranatom dizajne.
Posuvné krídlo je zavesené na pevnom ložiskovom dvojkoliesku. Dvojkolieskový pojazd bude jazdiť aj v dolnej lište, tentokrát vybavený vycvakávacím systémom, pre ľahkú údržbu spodného pojazdového profilu.
Sprchové dvere zdobí dvojbodové madlo s dĺžkou 42 cm, ktoré je z vnútornej strany sprchovacieho kúta upravené na dva bodové úchyty so žliabkom na uchopenie.
| stranová varianta | univerzálny |
| Šírka (cm) | 70 cm |
| Dĺžka (cm) | 145 |
| Výška (cm) | 195 cm |
| Šírka prechodu (cm) | 60,5 |
| Montážny rozmer (cm) | 141,3-143,8 x 67-69,5 |
| tvar | obdĺžnik |
| otváranie | posuvné |
| Výplň (Materiál) | sklo |
| Výplň (Vzor) | nepriehľadné - Grape |
| Hrúbka výplne (mm) | 6 |
| povrchová úprava | áno |
| Profil (Materiál) | hliník |
| Profil (Farba) | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 64 |
| balenie | 1 kartón=149x202x9 cm, 1 kartón=74x202x8 cm |
| konštrukcia | rámová |
| inštalácia | rohová |
| Vanička | bez vaničky |
| pevné diely (ks) | 2 |
| pohyblivé diely (ks) | 1 |
| Značka | WellMall |